Getox Ultra – na pluskwy i pchły

GETOX Ultra

Gotowy do użycia płynny środek o działaniu kontaktowym przeznaczony do zwalczania szkodliwych owadów w pomieszczeniach. GETOX ULTRA szczególnie skuteczny jest w zwalczaniu pluskiew i pcheł.

Zwalczanie pluskiew polega na dokładnym pokryciu preparatem wszystkich powierzchni na których zauważono pluskwy lub ich ślady. Na ogół są to okolice listew przypodłogowych, spodnie strony mebli tapicerowanych, za obrazami i lustrami, spodnie strony mebli drewnianych itp. Opryskiwanie należy wykonać bardzo starannie, nie pomijając żadnych miejsc, gdzie ukrywają się pluskwy. Nie opryskiwać gniazd elektrycznych i innych urządzeń elektrycznych.

Przy zwalczaniu pcheł należy dokładnie opryskać powierzchnie na których zauważono pchły. Jeżeli w domu mamy legowiska zwierząt to należy je dokładnie spryskać, pozostawić do wyschnięcia a następnie wyprać.

Preparat może być stosowany również do zwalczania karaczanów i mrówek.

GETOX Ultra 600 ml zwalczanie pluskiew i pcheł – kup TUTAJ

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.