Getox – na prusaki i karaluchy

GETOX Żel na karaczany
(AMP 9 RB strzykawka)

Getox żel na karaczany – to preparat do zwalczania prusaków i karaluchów w formie trutki pokarmowej, umieszczony w strzykawce ułatwiającej precyzyjne dozowanie środka.  Jest bardzo prosty w stosowaniu i nie zaburza codziennych czynności. Aby uzyskać najlepszy efekt zastosowania preparatu należy dokładnie rozłożyć dużą ilość małych porcji ( wielkości łebka od szpilki) w miejscach gdzie widziane są prusaki i karaluchy. Preparat jest chętnie pobierany przez owady, które zanoszą go do gniazda a następnie aktywnie przekazują go innym owadom powodując efekt łańcuchowy. Preparat należy regularnie uzupełniać, ponieważ jest on skuteczny tak długo jak długo pozostaje dostępny dla szkodników. Dzięki takiemu działaniu już po kilku dniach pozbywamy się szkodliwych prusaków i karaluchów likwidując przy tym ich gniazda. Podczas stosowania żelu nie należy używać innych preparatów przeciwko prusakom i karaluchom. Żel można wykładać praktycznie w każdych pomieszczeniach gdzie prusaki i karaluchy są problemem (kuchnie, łazienki, pokoje, szpitale, przedszkola, hotele, szkoły, samoloty, zakłady spożywcze itp.).

GETOX Żel Trutka na karaluchy i prusaki – kup TUTAJ

GETOX Karakill

Płynny preparat w którym substancja aktywna zamknięta jest w polimerowych mikrokapsułkach zawieszonych w płynie gotowym do bezpośredniego użycia . Getox Karakill o przedłużonym działaniu, szczególnie polecany jest do zwalczania prusaków i karaluchów. Jedyne co należy zrobić to przekręcić końcówkę spryskiwacza w pozycję opryskiwania i pokryć cienką warstwą preparatu powierzchnie na których pojawiają się owady (podłogi, ścianki szafek, ściany za szafkami itp.)  Jeżeli to możliwe pozostawić warstwę preparatu na powierzchniach jak najdłużej. Getox Karakill może być również stosowany do zwalczania innych szkodliwych owadów np. mrówek faraona, rybików cukrowych i innych występujących w mieszkaniach, biurach, magazynach zakładach produkcyjnych, szpitalach ( z wyjątkiem sal chorych) przedszkolach itp. Przed opryskiwaniem należy zapoznać się z treścią etykiety produktu a podczas opryskiwania przestrzegać środków ostrożności.

GETOX Karakill 600ml zwalczanie karaluchów i prusaków – kup TUTAJ

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.